Bayan Arkadaş’ınızı Bulmak Artık Çok Kolay

Sen de aradığın bayan arkadaşı bir türlü bulamıyorsan hemen bu siteye üye olmalısın. Her ilden, her yaştan binlerce bayan arasından istediğin özelliklere sahip bayan arkadaşı bulma şansın bu sitede çok yüksek.

Keyifli vakit geçirmek, doyasıya sohbet etmek ve yeni bir ilişkiye merhaba demek için Türkiye’deki en kaliteli ve en çok üye sayısına sahip bu arkadaşlık sitesiyle hemen tanışmalısın!

Bayan Arkadaş Adayınızla Yeni Konuşmaya Başladığınızda Dikkat Etmeniz Gereken Birkaç Nokta

Doğru bir başlangıç ve ilk izlenim, sağlıklı bir ilişki için çok önemlidir. Böyle bir başlangıç yapmak istiyorsanız aşağıda belirteceğimiz birkaç noktaya dikkat etmelisiniz.

Bayan arkadaşınızla yeni tanışıp konuşmaya başladıysanız, güvenliğiniz ve ilişkinizin geleceği açısından çok özel konulara girmemeli ve geçmiş aşk yaşantınızdan bahsetmemelisiniz. Daha çok birbirinizi tanımanıza yardımcı olacak konular seçerek genel bir sohbet edebilirsiniz. Örneğin, nelerden hoşlandığınız ya da hoşlanmadığınız ve bir ilişkide olmasını istediğiniz şeyler gibi konular seçebilirsiniz. Böylece genel olarak birbirinize ne kadar uygun olduğunuza özel bilgilerinizi paylaşmadan karar vermiş olursunuz. Ayrıca karşınızdaki bayan arkadaş ve yaşantısı ile ilgili merak ettiğiniz onlarca şey olabilir ancak o bu konuları konuşmak istemeyebilir. Bunun için kendisini özel cevaplar gerektiren konularda zorlamamanız, ısrarcı olmamanız çok önemli. Aksi takdirde bayan arkadaşınız sizden kuşkulanabilir ve uzaklaşabilir. Birbiriniz hakkında daha fazla şey öğrenmek için sabırlı olmalı, doğru zamanı beklemelisiniz. İlişkinin başlamadan bitmesini istemiyorsanız, bunlara dikkat etmenizi öneririz.

Bayan Arkadaş Adayınızla İlk Buluşmada Nelere Dikkat Etmelisiniz?

İlk buluşma deyince insanın aklına ilk olarak dış görünüş geliyor ve birini ilk kez gördüğünüzde ilk önce dış görünüşünden etkileniyorsunuz. O halde buluşmaya giderken dış görünüşünüze özen göstermelisiniz. Bu; hem bayan arkadaşınızın sizden etkilenmesi, hem de kendini değerli hissetmesi için vazgeçilmez bir koşuldur. Dış görünüşünüze özen göstermek içinde rahat edemeyeceğiniz abartılı kıyafetler giymek demek değil. Aksine bu ilk buluşmanın heyecanını atlatamamanıza, kendinizi rahat hissedemeyip doğal davranamamanıza sebep olur. Bu yüzden giyeceğiniz şeylerin rahat olmasına dikkat etmelisiniz.

Bunun dışında, dakik olmak ve yapmacık davranmamak, diğer buluşmalarda da olduğu gibi ilk buluşmalarda çok önemlidir.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s